O MNIE

POZNAJ MNIE BLIŻEJ

Zapraszam Cię do mojego świata. Jestem wdzięczny, że jesteście tutaj i chcecie mnie poznać.

O MNIE

FOTOGRAFUJE…

to, co mnie najbardziej porusza. Decydujący moment, piękne światło oraz niewymuszona, autentyczna historia pozwalają mi tworzyć fotografię reportażową, którą uwielbiam.

Układam historie Waszego ślubu w sposób subtelny, piękny, elegancki oraz nowoczesny, ale także uniwersalny. Uważam, że w fotografiach najważniejsza jest treść będąca częścią opowieści. Treść staram się wzbogacać o kontekst a kontekst o wartości wizualne. Dlatego fotografia ślubna dla mnie to ciągłe ambitne wyzwania oraz uzależniająca przygoda. To co mnie wyróżnia to ponadczasowa o naturalnych, nasyconych kolorach obróbka fotografii oraz oryginalnie ułożona historia, która opowiada to co dla Was jest najważniejsze.

NAJLEPSZE ZDJĘCIA CZYNIĄ TO CO SKOMPLIKOWANE – PROSTYM.

Naszą współpracę opieram na obustronnym zaufaniu oraz bardzo szczerym personalnym podejściu. Z doświadczenia wiem, że wtedy efekty zadowalają nas wszystkich najbardziej. Moim celem jest abyście za każdym razem oglądając fotografie, powracali najlepszymi wspomnieniami odkrywając w swojej historii coś nowego.

O MNIE

KIM JESTEM?

Zawodowym fotografem… już od 15 lat i sam nie wierze, że to już tak długo.

Po aparat sięgnąłem jako nastolatek i już wtedy zaczynałem od portretów znajomych. Jednak na pierwszy poważny sprzęt zapracowałem podczas wyjazdu do Californii. Ponad pół roku pracowałem w Stanach, co było moją największą na tamtej czas przygodą i spełnieniem podróżniczych marzeń. Wtedy też zrozumiałem, że chce połączyć fotografie z podróżowaniem po świecie, co już wiele razy zrealizowałem i mam wciąż nowe cele.

Natomiast na pierwsze wesela zabrał mnie mój tata… na początku z kamerą, ale to z aparatem czułem się zdecydowanie lepiej. I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z fotografią ślubną 👰🏼‍♀️🤵🏻

Z wykształcenia jestem logistykiem, marketingowcem i grafikiem, co znacznie wspomaga mnie jako fotografa. Umiejętność posługiwania się programami graficznymi, ale przede wszystkim wyczucie kompozycji, kadru i koloru to niezbędne skille w tym zawodzie.

Prywatnie jestem mężem i tatą. Kiedy tylko nie pracuje, spędzam z nimi każdą wolną chwile. To moja ekipa, z którą czuje się najlepiej.

Ponad to rozwój osobisty, którego jestem fanem – pełni dużą rolę w moim życiu. Odkąd pamiętam swój rozwój stawiałem wysoko na liście moich priorytetów i to ciągle napędza mnie do bycia coraz lepszą wersją siebie. Bez większego zastanowienia korzystam z wielu kursów, warsztatów, konferencji, które mogą pozytywnie wpłynąć na moje życie prywatne i zawodowe.

Oprócz tego jestem fanem różnych aktywności fizycznych, amerykańskiego rapu i tajskiej kuchni 😅 ogród oraz rośliny to mój konik – gdybym nie był fotografem to pewnie zostałbym ogrodnikiem.

Mam na swoim koncie wiele sukcesów:

  • Otrzymałem nagrodę PRESS PHOTO TYCHY za jeden z moim reportaży ślubnych (jako jedyny fotograf ślubny w Tychach i okolicach)
  • Zostałem wyróżniony jako najlepszy profesjonalista w kategorii fotograf śląsk od portalu ZANK YOU WEDDINGS
  • Należę do międzynarodowego zrzeszenia fotografów ślubny MY WEDD
  • Moje prace niejednokrotnie udostępniał największy portal o tematyce ślubnej ŚLUB NA GŁOWIE
  • Z sukcesem od kilku lat prowadzę swoje STUDIO FOTOGRAFICZNE, gdzie na co dzień pracuje i wykonuje sesje
  • zorganizowałem kilkanaście warsztatów fotograficznych dla Tomasza Tomaszewskiego a teraz sam uczę jak widzieć a nie tylko potrzeć.
  • Największym sukcesem jest jednak to, że wciąż kocham to co robię, spełniam marzenia zawodowe i prywatne i jestem szczęśliwym człowiekiem.

Moją motywacją jest Wasza radość oraz zadowolenie z otrzymanych materiałów. To pozwala mi wciąż efektywnie rozwijać się i pracować w wymarzonym zawodzie.

Mieszkam w Tychach, fotografuję w całej Polsce, a także za granicą. Podróże są dla mnie największą inspiracją, fotografowałem już na wielu kontynentach a moją najdalszą przygodą była Brazylia. Podróżowanie pozwala mi nabrać innego spojrzenia na otaczający nas świat, uczy otwartości, oraz rozwija dzięki częstemu wychodzeniu ze swojej strefy komfortu.


Opinie o mojej pracy

WIERZĘ, ŻE MOJĄ NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ SĄ LUDZIE Z KTÓRYMI PRACUJE


Marta Ferfecka
Marta Ferfecka
Z całego serca polecamy! Najwyższa jakość, gwarancja cudownych wspomnień, filmy i zdjęcia z wesela będą dla nas prawdziwą pamiątką na całe lata, współpraca od początku do końca na najwyższym poziomie, gdyby można było dałabym o wiele więcej gwiazdek 👌👏
Angelika Rutkowska
Angelika Rutkowska
Świetny fotograf. Profesjonalne podejście do sesji i duże zaangażowanie. Pomoc w pozowaniu i patrzenie na szczegóły przekłada się na perfekcyjne ujęcia. Zdjęcia wyszły lepiej niż sama to sobie wyobrażałam. Studio zrobione tak, ze można stworzyć można scenerię dopasowana do potrzeb sesji. Już nie mogę się doczekać współpracy na naszym ślubie ! Polecam każdemu kto stoi przed wyborem fotografa !
Patryk Mazur
Patryk Mazur
Top of the top! Świetne wyczucie aparatu oraz umiejętność złapania chwili. Kilkukrotnie współpracowałem z Tomkiem i zawsze rezultaty były świetne, czego najlepszym potwierdzeniem jest to, że zabrałem go ze sobą na swój ślub do Brazylii. Jeżeli się zastanawiasz czy go brać, już się nie zastanawiaj i nie trać czasu na skrolowanie. Dzięki Tomek! 🙂
Zuzanna Kamińska
Zuzanna Kamińska
Polecam Tomka z całego serca! Fotografował nasze wesele dwa lata temu, rok później w jego studiu mieliśmy sesje rodzinną z noworodkiem. Na pewno nie były to nasze ostatnie sesje! Tomek jest bardzo empatyczny, spokojny, ale wesoły, przez co wprowadzał bardzo miłą atmosferę. Dodatkowo był bardzo elastyczny podczas wesela i nie były dla niego problemem zmiany planów, czy wykonanie dodatkowych ujęć wg naszej prośby. Zawsze wracam do zdjęć z łezką w oku za co jestem bardzo wdzięczna bo gdyby nie Tomek to nie miałabym tak pięknej pamiątki.
Barbara Biernat
Barbara Biernat
Sesje fotograficzne w studio to pełen profesjonalizm, a zarazem czysta przyjemność. Tomasz wprowadza super atmosferę, dzięki czemu można poczuć się bardzo swobodnie przed aparatem. Polecam również do sesji produktowych. Przy współpracy z Tomaszem widać jego ogrom wiedzy i doświadczenia, co bardzo usprawnia pracę i pozwala osiągnąć zamierzane efekty w postaci świetnych zdjęć.
Patrycja
Patrycja
Polecamy serdecznie! Pan Tomasz był kamerzystom podczas naszego ślubu i wesela w 2020 r. Również brał udział w naszej sesji poślubnej. Teledysk ślubny przepiękny! Film jeszcze lepszy. Polecamy z całego serca.
ada wojcik
ada wojcik
Z całego serca polecam Tomka! Towarzyszył nam przez przygotowania i wesele, nie wyobrażam sobie tego dnia bez niego. Bije od niego taka empatia, pełen profesjonalizm i artyzm, że uczynił nasze wesele bardzo wyjątkowym. Dostarczony przez niego materiał przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno zdjęcia jak i materiał filmowy są tak fantastyczne, ze dzień w dzień je oglądam z wielkim zachwytem. Piękno i sztuka w jednym. Naprawdę bardzo Wam polecam. Kontakt utrzymany na wysokim poziomie. Jeżeli chcecie mieć nietuzinkowa pamiątkę i uchwycony każdy detal- nie zastanawiajcie się tylko szybko rezerwujcie termin ♥️
Wojciech Foltyn
Wojciech Foltyn
Polecam każdemu usługi Tomka, ponieważ jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Jego wiedza pomaga rozwiązać wszelkie problemy i sam wspiera swoimi pomysłami. Jakość wykonania 11/10. Jeszcze raz polecam każdemu
Hubert Szpikowski
Hubert Szpikowski
Przepiękne zdjęcia ze ślubu. Niesamowity człowiek. Z całego serca polecam!
Shopping Cart